add-to-any - en to uk_UA translation catalogue (41 entries)

en: Share
uk_UA: Частка

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Subscribe
uk_UA: Підписуватися

en: Bookmark
uk_UA: Закладка

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: Show less
uk_UA: Показати менше

en: Find service(s)
uk_UA: Знайти послуг (и)

en: Instantly find any service to add to
uk_UA: Миттєво знайти будь-яку послугу, щоб додати до

en: Powered by
uk_UA: Створено

en: Bookmark in your browser
uk_UA: Bookmark у вашому браузері

en: Press Ctrl+D or \u2318+D to bookmark this page
uk_UA: Натисніть Ctrl + D або \u2318 + D відзначати цю сторінку

en: Add to your favorites
uk_UA: Додати в закладки

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
uk_UA: Неможливо створити каталог %s. Чи є його батьківський каталог записи на сервер?

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережені.

en: bottom
uk_UA: дно

en: top
uk_UA: топ

en: top &amp; bottom
uk_UA: кращих і знизу

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
uk_UA: Виберіть послуги, які ви хочете нижче. Натисніть обрану послугу знову, щоб видалити. Зміна порядку послуги за допомогою перетягування, як вони з'являються вище.

en: Image URL
uk_UA: URL зображення

en: Text only
uk_UA: Тільки текст

en: Placement
uk_UA: Розміщення

en: Display at the %s of posts
uk_UA: Показати на %s посад

en: Display at the %s of posts on the front page
uk_UA: Показати на %s повідомлень на головній сторінці

en: Display at the %s of posts in the feed
uk_UA: Показати на %s посад в сировині

en: Display at the %s of pages
uk_UA: Показати на %s сторінок

en: Menu Options
uk_UA: Опції меню

en: Open the AddToAny Menu Styler in a new window
uk_UA: Відкрийте меню Styler AddToAny в новому вікні

en: Open Menu Styler
uk_UA: Відкрити меню Styler

en: Paste the code from AddToAny's Menu Styler in the box below!
uk_UA: Вставте код з меню Styler AddToAny в поле нижче!

en: Advanced Options
uk_UA: Додаткові параметри

en: Cache AddToAny locally with daily cache updates
uk_UA: AddToAny Кеш локально з щоденними оновленнями кеша

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Are you sure you want to delete all AddToAny options?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі варіанти AddToAny?

en: Reset
uk_UA: Скидання

en: Like this plugin?
uk_UA: Як цей плагін?

en: Need support?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: See the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
uk_UA: Див <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">часто задаються</a> .

en: Search the <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.
uk_UA: Пошук по <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">форуми підтримки</a> .

en: Add/Remove Services
uk_UA: Додати/Видалити Services

en: Title:
uk_UA: Назва:
