add-to-any - en to el_GR translation catalogue (39 entries)

en: Share
el_GR: Μοιραστείτε

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Subscribe
el_GR: Εγγραφείτε

en: Bookmark
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Show all
el_GR: Προβολή όλων

en: Show less
el_GR: Προβολή λιγότερων

en: Find service(s)
el_GR: Αναζήτηση υπηρεσίας(ιών)

en: Instantly find any service to add to
el_GR: Άμεση προσθήκη κάθε υπηρεσίας

en: Bookmark in your browser
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα μέσα από τον σελιδοδείκτη σας

en: Add to your favorites
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
el_GR: Αδύνατη η δημιουργία του καταλόγου %s. Είναι εγγράψιμος ο κατάλογος απο τον διακομιστή;

en: Share/Save
el_GR: Μοιραστείτε/Αποθήκευση

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings saved.
el_GR: Ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: bottom
el_GR: κάτω

en: top
el_GR: επάνω

en: top &amp; bottom
el_GR: επάνω &amp; κάτω

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
el_GR: Επιλέξτε τις παρακάτω υπηρεσίες που επιθυμείτε. &nbsp;Κάντε κλικ σε μια επιλεγμένη υπηρεσία και πάλι για να την καταργήσετε. &nbsp;Αναδιάταξη των υπηρεσιών με μεταφορά και απόθεση όπως εμφανίζονται παραπάνω.

en: Image URL
el_GR: URL εικόνας

en: Text only
el_GR: Μόνο κείμενο

en: Placement
el_GR: Τοποθέτηση

en: Display at the %s of posts
el_GR: Εμφάνιση στο %s των δημοσιεύσεων

en: Display at the %s of posts on the front page
el_GR: Εμφάνιση στο %s των δημοσιεύσεων στην κεντρική σελίδα

en: Display at the %s of posts in the feed
el_GR: Εμφάνιση στο %s των δημοσιεύσεων στο feed

en: Display at the %s of pages
el_GR: Εμφάνιση στο %s των σελίδων

en: Menu Options
el_GR: Επιλογές Mενού

en: Open the AddToAny Menu Styler in a new window
el_GR: Άνοιγμα Διαμορφωτή Μενού του AddToAny σε νέο παράθυρο

en: Open Menu Styler
el_GR: Άνοιγμα Διαμορφωτή Μενού

en: Paste the code from AddToAny's Menu Styler in the box below!
el_GR: Επικολλήστε τον κώδικα από τον Διαμορφωτή Μενού του AddToAny στο παρακάτω πλαίσιο!

en: Advanced Options
el_GR: Προχωρημένες Επιλογές

en: Cache AddToAny locally with daily cache updates
el_GR: Cache AddToAny τοπικά με  καθημερινές cache ενημερώσεις

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Are you sure you want to delete all AddToAny options?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να καταργήσετε όλες τις ρυθμίσεις του AddToAny;

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Like this plugin?
el_GR: Σας αρέσει αυτό το πρόσθετο;

en: Need support?
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια;

en: See the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
el_GR: Δείτε τις <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">Συχνές Ερωτήσεις</a>.

en: Search the <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.
el_GR: Αναζήτηση στα <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">Forums Υποστήριξης</a>.

en: Add/Remove Services
el_GR: Προσθήκη/Κατάργηση Υπηρεσιών
