add-to-any - en to bg_BG translation catalogue (40 entries)

en: Share
bg_BG: Дял

en: Save
bg_BG: Запази

en: Subscribe
bg_BG: Абонирай Се

en: Bookmark
bg_BG: Запомнете

en: Show all
bg_BG: Покажи всички

en: Show less
bg_BG: Покажи по-малко

en: Find service(s)
bg_BG: Виж услуга (и)

en: Instantly find any service to add to
bg_BG: Мигновено намерите всяка услуга, за да добавите към

en: Powered by
bg_BG: Задвижвани от

en: Bookmark in your browser
bg_BG: Запомнете в браузъра си

en: Add to your favorites
bg_BG: Добави към любими

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
bg_BG: Не може да се създаде директория %s. Е неговата майка директория за писане от сървъра?

en: Share/Save
bg_BG: Сподели / Запази

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Settings saved.
bg_BG: Настройките са запазени.

en: bottom
bg_BG: дъно

en: top
bg_BG: топ

en: top &amp; bottom
bg_BG: топ &amp; дъно

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
bg_BG: Изберете желаните услуги долу. &nbsp;Кликнете на избрана услуга отново да се премахне. &nbsp;Пренареждане услуги чрез плъзгане и пускане, тъй като те се появяват по-горе.

en: Image URL
bg_BG: URL адрес на изображение

en: Text only
bg_BG: Само текст

en: Placement
bg_BG: Пласиране

en: Display at the %s of posts
bg_BG: Дисплей %s of на публикацийте

en: Display at the %s of posts on the front page
bg_BG: Дисплей %s на длъжностите на първа страница

en: Display at the %s of posts in the feed
bg_BG: Дисплей %s на длъжностите във фуража

en: Display at the %s of pages
bg_BG: Дисплей %s страници

en: Menu Options
bg_BG: Опции Меню

en: Open the AddToAny Menu Styler in a new window
bg_BG: Отворете AddToAny Меню Styler в нов прозорец

en: Open Menu Styler
bg_BG: Open Меню Styler

en: Paste the code from AddToAny's Menu Styler in the box below!
bg_BG: Поставете кода от AddToAny меню Styler в полето по-долу!

en: Advanced Options
bg_BG: Разширени опции

en: Cache AddToAny locally with daily cache updates
bg_BG: Кеша AddToAny локално с ежедневни обновления кеш

en: Save Changes
bg_BG: Запазване на промените

en: Are you sure you want to delete all AddToAny options?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете всички опции AddToAny?

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Like this plugin?
bg_BG: Подобно на този плъгин?

en: Need support?
bg_BG: Нуждаете се от поддръжка?

en: See the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
bg_BG: Вижте <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">Въпроси и Отговори</a>.

en: Search the <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.
bg_BG: Търсене на <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">Съпорт Форуми</a>.

en: Add/Remove Services
bg_BG: Добавяне / Премахване на услугите
