add-to-any - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Share
be: Падзяліць

en: Save
be: Захаваць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: E-mail
be: Электоронная пошта

en: Bookmark
be: Закладка

en: Show all
be: Паказаць усё

en: Show less
be: Паказаць менш

en: Find service(s)
be: Знайсці паслугу(і)

en: Instantly find any service to add to
be: Імгненна знайсці яку-небудзь паслугу, каб дадаць да

en: Powered by
be: Кіруецца

en: Share via e-mail
be: Адправіць па электроннай пошце

en: Subscribe via e-mail
be: Падпісацца па электроннай пошце

en: Bookmark in your browser
be: Закладка ў вашым браузеры

en: Press Ctrl+D or &#8984;+D to bookmark this page
be: Націсніце Ctrl+D ці Cmd+D, каб стварыць закладку гэтай старонкі

en: Add to your favorites
be: Дадаць у выбранае

en: Send from any e-mail address or e-mail program
be: Адправіць з любога пошатовага адрасу ці з паштовай праграмы

en: E-mail program
be: Паштовая праграма

en: Your theme needs to be fixed. To fix your theme, use the <a href="theme-editor.php">Theme Editor</a> to insert <code>&lt;?php wp_footer(); ?&gt;</code> just before the <code>&lt;/body&gt;</code> line of your theme's <code>footer.php</code> file.
be: Ваша тэма павінна быць выпраўленая. Каб выправіць вашу тэму, выкарыстайце <a href="theme-editor.php"> Тэма рэдактар </ A>, каб уставіць <code> <? PHP wp_footer ();?> </ Code> незадоўга да <code> </ BODY> </ Code> лінію вашай тэмы <code> footer.php </ cod> файл.

en: Share/Bookmark
be: Закладка

en: Settings saved.
be: Наладкі захаваны

en: AddToAny: Share/Save
be: Дадаць у любое: падзяліць/захаваць

en: Settings
be: Наладкі

en: Standalone Services
be: Дадаць/Выдаліць паслугі

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
be: Выберите услуги, которые вы хотите ниже. &nbsp;Нажмите выбранной услуги снова, чтобы удалить.&nbsp; Упорядочить услуг с помощью перетаскивания, как они появляются выше.

en: Button
be: Клавіша

en: Image URL
be: URL de l'imatge

en: Text only
be: Толькт  тэкст

en: Placement
be: Размяшчэнне

en: If unchecked, be sure to place the following code in <a href="theme-editor.php">your template pages</a> (within <code>index.php</code>, <code>single.php</code>, and/or <code>page.php</code>)
be: Калі яе не спыніць, то не забудзьцеся змясціць наступны код у <a href="theme-editor.php"> шаблон старонкі </ A> (у <code> index.php </code>, <code> сінгл. PHP </cod> і / або <code> page.php </ code>)

en: Menu Style
be: Стыль меню

en: Using AddToAny's Menu Styler, you can customize the colors of your Share/Save menu! When you're done, be sure to paste the generated code in the <a href="#" onclick="document.getElementById('A2A_SHARE_SAVE_additional_js_variables').focus();return false">Additional Options</a> box below.
be: Выкарыстанне Дадаць у любое меню Styler, вы можаце наладзіць колеры вашага Адкрыць / Захаваць мяню! Калі вы скончыце, не забудзьцеся ўставіць генераваны код у <a href="#" onclick="document.getElementById('A2A_SHARE_SAVE_additional_js_variables').focus();return false"> Дадатковыя параметры </ A> ніжэй.

en: Open the AddToAny Menu Styler in a new window
be: Адкрыць Дадаць у меню Styler у новым акне

en: Open Menu Styler
be: Адкрыць меню  Styler

en: Menu Options
be: Меню опцый

en: Only show the menu when the user clicks the Share/Save button
be:  Паказваць толькі меню, калі карыстальнік клікае клавішу Адкрыць/Захаваць

en: Show the title of the post (or page) within the menu
be: Паказаць назву запісу(альбо старонкі) без меню

en: Additional Options
be: Дадатковыя Опцыі

en: Paste the code from AddToAny's Menu Styler in the box below!
be: Уставіць код з Дадаць у любое меню Styler у поле ніжэй!

en: Below you can set special JavaScript variables to apply to each Share/Save menu.
be: Ніжэй вы можаце ўсталяваць адмысловы JavaScript, які будзе ўжывацца да кожнага Адкрыць / Захаваць меню.

en: Advanced users might want to explore AddToAny's <a href="http://www.addtoany.com/buttons/customize/" target="_blank">additional options</a>.
be: Дасведчаныя карыстальнікі, магчыма, пажадаюць вывучыць Дадаць у <a href="http://www.addtoany.com/buttons/customize/" target="_blank"> JavaScript API </ A>.

en: <strong>Note</strong>: If you're adding new code, be careful not to accidentally overwrite any previous code.</label>
be: <strong>Note</strong>: If you're adding new code, be careful not to accidentally overwrite any previous code.</label><strong>Заўвага</strong> : Калі Вы дадаеце новы код, будзьце ўважлівыя і не перапішыце выпадкова любы папярэдні код.

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Like this plugin?
be: Як і гэты плагін?

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/">Give it a good rating</a> on WordPress.org.
be: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/">Дайте хороший рейтинг</a> на WordPress.org.

en: <a href="http://www.addtoany.com/share_save?linkname=WordPress%20Share%20%2F%20Bookmark%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;linkurl=http%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fextend%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Share it</a> with your friends.
be: <a href="http://www.addtoany.com/share_save?linkname=WordPress%20Share%20%2F%20Bookmark%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;linkurl=http%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fextend%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Share it</a>с друзьями.

en: Need support?
be: Патрэбна падтрымка?

en: See the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
be: Паглядзіце <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.

en: Search the <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.
be: Пошук <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.

en: Add/Remove Services
be: Дадаць/Выдаліць паслугі

en: Share/Save
be: Адкрыць/Захаваць

en: Share/Save Buttons
be: Кнопка Адкрыць/Захаваць
